Modrobílý - ručně potažený knoflík - button > varianta modrobílý

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes jsou skladem 3 kusy , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 8,00 Kč
Objednat kus
Modrobílý knoflík - látka byla pečlivě vystřižena a knoflíky ručně potaženy a zhotovena malá sada v počtu 15 ks.

Knoflíky velikosti 40 - 26 mm.

Na zadní straně je ouško na přišití, k přichycení. Knoflíky jsou určeny k Vaší další tvorbě, kreativitě se meze nekladou .. kromě klasického použití k zapínání oděvů lze použít jako originální ozdoba na čepici, nebo doplněk na oděvy, kabelky jako brož či komponent šperku....dle Vaší fantazie.

Uvedená cena platí za 1 ks.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL ** **ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2500 Kč - platí pro ČR prostřednictvím Zásilkovny a PPL. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: **PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR **PLATEBNÍ BRÁNA PayU - **PLATEBNÍ KARTA **DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky. Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě některých ParcelShopů ,poboček České pošty a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)
Odesláním formuláře uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů dle těchto zásad GDPR : :https://www.pleteniahackovani.cz/aktualita.php?id=32194

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné