HVĚZDIČKOVÉ - sada 9 ks ručně potahovaných knoflíků > varianta hvězdičky

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Balení obsahuje 9 ks zboží
Dnes je skladem jedno balení , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 72,00 Kč
Objednat 1 kus
Hvězdičkové -sada devíti ručně potahovaných knoflíků. Látka s hvězdičkovým motivem , pečlivě vystřižena a knoflíky ručně potaženy.Sada sestává z devíti knoflíků z jedné látky. Každý knoflík je trošku jiný, vzhledem k použitému motivku .

Knoflíky velikosti 40 - 26 mm.

Na zadní straně ouško na přišití, přichycení. Knoflíky jsou určeny k Vaší další tvorbě, kreativitě se meze nekladou :-)... doplněk na oděvy, kabelky jako brož či komponent šperku.... a určitě se mohou použít na karnevalou masku - král,královna,kouzelník, šašek a další dle fantazie.

Uvedená cena platí pro sadu 9 ks

Barva je vínová se zlatými hvězdičkami.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA: ** ZÁSILKOVNA - 65 Kč ** PPL - 115 Kč ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL - 105 Kč **ČESKÁ POŠTA - 70 Kč Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2000 Kč - platí pro ČR. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA: ** PPL - 350 Kč ***ZPŮSOBY ÚHRADY: ** PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR - bez poplatku ** DOBÍRKA - ČESKÁ REPUBLIKA - 35 Kč **DOBÍRKA - SLOVENSKÁ REPUBLIKA - 70 Kč Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky.Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě ParcelShopů a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné