V BARETU ROZKVETU - z ručně předeného merina

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes je skladem jeden kus , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 370,00 Kč
Objednat 1 kus
V BARETU ROZKVETU

Baret je ručně pletený ,bezešvý. Zhotoven jediný kus v tomto provedení, dle vlastního návrhu.Lem baretu je zapnutý na obháčkovaný knoflík.

Baret je slušivý,mírně převislý, variabilní nošení.

Na baret jsem upředla různobarevné jemné merino. Při pletení jsem střídala jemné merino s průmyslově vyráběným jemným akrylem.

Jako DÁREK přibalím háčkovanou, k baretu ladící brož.Brožkou přizdobíte kabát,sako,pončo,šaty,pulovr, či vestu a společně doladíte svůj out fit .
Materiál:

ručně předené merino: australské, vysoce jemné merino 20 mic seskaná dvojnitka

průmyslově vyráběná příze: jemný 100% akryl

Velikost:

v klidovém stavu: 52 cm,hloubka - výška :22 cm

vhodný pro obvod hlavy: 55-58 cm
Modelka na snímku má obvod hlavy 57 cm.

Barva:

různobarevný melír kombinovaný s oranžovým akrylem. V baretu najdete odstíny oranžové,světle i tmavě fialové,bílé, žluté a tyrkysové.

Údržba výrobků z vlny,akrylu,mohéru,směsových a dalších přízí :

Výhradně ruční praní.

Perte v ruce, ve vlažné vodě (30´C ) jemným mačkáním v pracím prostředku na vlnu.Vymáchejte ve vlažné vodě.Vyvarujte se prudkému střídání teplot. Je možné použít avivážní prostředek.Jemně vymačkejte z výrobku vodu, např. zabalením věci do froté ručníku .Sušte vytvarované, vodorovně položené.Nevytahujte mokrou pleteninu z vody násilně za její nějakou část - hmotnost mokré pleteniny může výrobek zničit . Nesušte v sušičce,ani na ramínku.Neždímejte kroucením.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA: ** ZÁSILKOVNA - 65 Kč ** PPL - 115 Kč ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL - 105 Kč **ČESKÁ POŠTA - 70 Kč Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2000 Kč - platí pro ČR. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA: ** PPL - 350 Kč ***ZPŮSOBY ÚHRADY: ** PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR - bez poplatku ** DOBÍRKA - ČESKÁ REPUBLIKA - 35 Kč **DOBÍRKA - SLOVENSKÁ REPUBLIKA - 70 Kč Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky.Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě ParcelShopů a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné