Pink - ze zahraniční,ručně barvené přírodní příze

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes je skladem jeden kus , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 239,00 Kč
Objednat 1 kus
Pink - ze zahraniční,ručně barvené přírodní příze - bezešvá,sadou jehlic ručně pletená čepice z krásné ,ručně barvené příze firmy Colinette v jemných odstínech pink růžové s jemnými akcenty oranžové. Čepice je přizdobena dvěmi oranžovými knoflíčky.

Firma Colinette pochází z anglického Walesu. Již 25 let se zabývá unikátním ručním barvením přízí, které jsou, co se barevnosti týče,"malým uměleckým dílem". Barveny jsou velmi kvalitní, převážně přírodní, materiály.

Velikost:

v klidovém stavu: 42 cm,hloubka - výška :20 cm

vhodná pro obvod hlavy: 55-58 cm

Modelka na snímku má obvod hlavy 57 cm.

Barva a materiál: Red Panda - odstín rio -- růžová pink s jemnými oranžovými akcenty

Složení:29% bambus+71% vlna

Údržba výrobků z vlny,akrylu,mohéru,směsových a dalších přízí --

doporučení:

Perte v ruce, ve vlažné vodě (30´C ) jemným mačkáním v pracím prostředku na vlnu.Vymáchejte ve vlažné vodě.Vyvarujte se prudkému střídání teplot. Je možné použít avivážní prostředek.Jemně vymačkejte z výrobku vodu, např. zabalením věci do froté ručníku .Sušte vytvarované, vodorovně položené.Nevytahujte mokrou pleteninu z vody násilně za její nějakou část - hmotnost mokré pleteniny může výrobek zničit . Nesušte v sušičce,ani na ramínku.Neždímejte kroucením.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL ** **ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2500 Kč - platí pro ČR prostřednictvím Zásilkovny a PPL. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: **PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR **PLATEBNÍ BRÁNA PayU - **PLATEBNÍ KARTA **DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky. Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě některých ParcelShopů ,poboček České pošty a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)
Odesláním formuláře uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů dle těchto zásad GDPR : :https://www.pleteniahackovani.cz/aktualita.php?id=32194

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné