Bílé pouzdro

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes je skladem jeden kus , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 72,00 Kč
Objednat 1 kus
Bílé pouzdro s poutkem - na telefon, na brýle, na psací potřeby...

Pouzdro je háčkované ze čtyř motivkových čtverečků .Má háčkovanou podšívku a je zhotoveno podle vlastního návrhu.Pouzdro je měkké a velmi příjemné na omak.Bez zapínání.

Barva: bílá

Materiál:100% jemný akryl zahraniční výroby

Velikost :vnější rozměry :19x12 cm

Do pouzdra se pohodlně vejde větší mobilní telefon, např. typu Samsung Galaxy

Vhodný dáreček, nebo malá pozornost pro vaší milou maminku,babičku,dceru, vnučku,tetičku,kamarádku,paní učitelku...Údržba výrobků z vlny,akrylu,mohéru,směsových a dalších přízí --

Obecné doporučení:

Perte nejlépe v ruce, ve vlažné vodě (30´C ) jemným mačkáním v pracím prostředku na vlnu.Vymáchejte ve vlažné vodě.Vyvarujte se prudkému střídání teplot. Je možné použít avivážní prostředek.Jemně vymačkejte z výrobku vodu, např. zabalením věci do froté ručníku .Sušte vytvarované, vodorovně položené.Nevytahujte mokrou pleteninu z vody násilně za její nějakou část - hmotnost mokré pleteniny může výrobek zničit . Nesušte v sušičce,ani na ramínku.Neždímejte kroucením.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL ** **ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2000 Kč - platí pro ČR prostřednictvím Zásilkovny. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: ** PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR ** DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky.Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě ParcelShopů a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné