Objemný nákrčník-z ručně předeného jemného merina

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes je skladem jeden kus , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 630,00 Kč
Objednat 1 kus
Objemný, šikmo sešitý nákrčník - z ručně předeného jemného merina

- v tomto provedení zhotoven jediný kus,jediný originál

Dámský ,objemný,multifunkční nákrčník zaujme pestrou paletou barev, odmění Vás svojí jemností a vysokou hřejivostí.Rozzáří i ten nejstudenější zimní den a skvěle doplní Váš out fit.Můžete ho nosit na mnoho způsobů, z obou stran,při každém způsobu naladíte jiné barvy,jiný tvar.Může být cípatý vepředu a vzadu ,nebo stočený do sebe jako objemný rolák , také s cípy přes ramena,nebo šikmo atd...vše, dle Vaší fantazie.

Velikost: uni

Materiál: na kolovrátku ručně předené australské, vysoce jemné merino 20 mic seskané do dvojnitek. Spojením několika barev a předením s různou tloušťkou vznikly originální materiály,které jsem použila na tento nákrčník.

Barva:

v nákrčníku najdete :

bílou, béžovou,hnědou,lososovou,zelenou,růžovou,tyrkysovou,světle modrou,magentu,vínovou,pistáciovou...


Údržba výrobků z vlny,akrylu,mohéru,směsových a dalších přízí --

doporučení:

Perte nejlépe v ruce, ve vlažné vodě (30´C ) jemným mačkáním v pracím prostředku na vlnu.Vymáchejte ve vlažné vodě.Vyvarujte se prudkému střídání teplot. Je možné použít avivážní prostředek.Jemně vymačkejte z výrobku vodu, např. zabalením věci do froté ručníku .Sušte vytvarované, vodorovně položené.Nevytahujte mokrou pleteninu z vody násilně za její nějakou část - hmotnost mokré pleteniny může výrobek zničit . Nesušte v sušičce,ani na ramínku.Neždímejte kroucením.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA: ** ZÁSILKOVNA - 65 Kč ** PPL - 115 Kč ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL - 105 Kč **ČESKÁ POŠTA - 70 Kč Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2000 Kč - platí pro ČR. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA: ** PPL - 350 Kč ***ZPŮSOBY ÚHRADY: ** PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR - bez poplatku ** DOBÍRKA - ČESKÁ REPUBLIKA - 35 Kč **DOBÍRKA - SLOVENSKÁ REPUBLIKA - 70 Kč Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky.Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě ParcelShopů a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné