Vlněná podložka - podsedák - plstěný a zatkávaný

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes je skladem jeden kus , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 245,00 Kč
Objednat 1 kus
Vlněná, pestrobarevná podložka byla zhotovena technikou mokrého plstění a následného zatkávání .
JEDINÝ ORIGINÁL.

Podsedák je velmi příjemný na omak, je díky materiálu termoregulační a dobře prodyšný.
Vlastnosti podsedáku oceníte zejména v chladném období, je vhodný jako podložka na židli, na křeslo , do kanceláře, do auta, i na venkovní posezení, pokud je chráněno před deštěm.

Do rubové části je zatkána podšívka z plsti (jemný filc).

Květina je zvýrazněna zatkáváním, taktéž obvod podsedáku.

Rozměry :50 x37cm

V případě úpravy tvaru do obdélníka : 48 x 38 cm

Materiál: australské a novozélandské jemné merino 20 a 22 mic

V lícové straně je vytvořený květ.V rubové straně je zatkaná černá plsť. Obvod je vytvarovaný do vlnovky. Pokud se Vám nebude hodit tvar vlnovky je možné podložku vystříhnout do tvaru obdélníku.Po vystřižení se podložka díky zpracování nebude třepit. Podložku můžete také použít pro Vaše další tvoření, např.jako lícovou stranu pro příjemný polštář.

Díky zpracování se již nebude podložka při praní dále srážet.Doporučená péče o výrobky z vlny a vlněné příze :

*** výhradně ruční,šetrné praní v příjemně teplé, spíše vlažné vodě, nikdy ne v pračce, ani na vlněný program -nejdříve rozpustit ve vodě kvalitní, tekutý prací prostředek výhradně na vlnu a nastavit teplotu vody- pak teprve ponořit výrobek - jemně promačkávat - netřít o sebe - vypustit vodu, výrobek z vody násilně nevytahovat - vlna pojme dost vody a její hmotnost by jí vytáhla a tím i poškodila - nechat vodu odtéct - opatrně pleteninu vyndat -napustit vlažnou vodu a takto pokračovat do úplného vymáchání - poslední voda může být s trochou aviváže - vodu z pleteniny jemně vymačkat - dobré je třeba zabalit jí do froté osušky - několikrát srolovat - výrobek vytvarovat a rozložit na suchou froté osušku - osušku vyměnit v průběhu sušení za suchou - nikdy nesušit na ramínku - hmotnost mokré pleteniny by jí vytáhla a vytvarovala nepřirozeně - nejdůležitější je vyvarovat se prudkému střídání teploty vody, proto nedoporučuji, ani připouštět vodu, když je v umyvadle výrobek a taktéž výrobek nesušíme přímo u zdroje tepla***

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** BALÍKOVNA - ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2500 Kč - platí pro ČR ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: **PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR **PLATEBNÍ BRÁNA PayU - **PLATEBNÍ KARTA **DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky. Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě některých ParcelShopů ,poboček České pošty a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
Odesláním formuláře uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů dle těchto zásad GDPR : :https://www.pleteniahackovani.cz/aktualita.php?id=32194
* označené údaje jsou povinné