Mega vlna MINI - 158 - fialová - lila > varianta fialová > 3000g

Materiál: vlna merino
Dostupnost zboží: pouze na objednávku
CENA 2.190,00 Kč
kus
Evropská, česaná, 100% ovčí merino vlna, jemnost vlákna
26-29mikronů - balení vcelku.
Návin cca 3 kg, 5g/m, síla vlákna cca 20mm.

Z této vlny se pletou objemné deky,mnohdy až gigantických rozměrů, přehozy, plédy,předložky,koberečky ,podložky,polštáře různých tvarů a jiné design záležitosti.
Síla vlákna MINI je vhodná pro pletení dětských dek,podložek,plédů, polštářů a jiných doplňků do dětských pokojů.
Plete se jen na rukou, nebo na velkých jehlicích např. 40 mm .
Materiál se při ukončení práce , části, či dílu nestříhá, ale jemně natáhne a utrhne.
Upletená deka se stává unikátní design záležitostí v interieru.
Je potřeba mít na paměti, že se jedná o opravdu luxusní, jemný materiál a je potřeba s ním zacházet opravdu jemně, stejně tak s výsledným produktem.V žádném případě nelze hotový výrobek prát, jen čistit na sucho, vytřepat, může se za vhodného počasí vyvětrat, profouknout na čerstvém vzduchu. apod.,případně čištění svěřit do rukou odborníků .
Pokud dojde ke znečištění deky od „mokrých“ nečistot, například vylitím nápoje,nikdy nenechte skvrnu uschnout. Odborníci doporučují místo prolít opatrně studenou vodou, pak čištěné místo položit mezi dva froté ručníky, tlakem vymáčknout přebytečnou vodu a nechat volně rozloženou uschnout.
Při pletení počítejte s tím, že k tomu potřebujete větší prostor a nezapomeňte na hmotnost budoucího výrobku.

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** BALÍKOVNA - ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2500 Kč - platí pro ČR ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: **PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR **PLATEBNÍ BRÁNA PayU - **PLATEBNÍ KARTA **DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky. Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě některých ParcelShopů ,poboček České pošty a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
Odesláním formuláře uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů dle těchto zásad GDPR : :https://www.pleteniahackovani.cz/aktualita.php?id=32194
* označené údaje jsou povinné