Květ - taška - plstěná a zatkávaná

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ
Dnes je skladem jeden kus , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 900,00 Kč
Objednat 1 kus
Květ - taška - plstěná a zatkávaná

Vlněná, pestrobarevná taška, byla zhotovena kombinací několika technik. Byla použita technika mokrého ,suchého plstění a zatkávání .

JEDINÝ ORIGINÁL.

Taška je lehká a velmi příjemná na omak .Má filcovou podšívku(jemný filc), která je přišita a v několika místech také zatkána.

Ucha jsou přišita a přilepena lepidlem na textil.

Rozměry :nahoře je taška mírně rozšířená , rozměry: nahoře:30 cm, dole 28 cm,výška: 28 cm, výška včetně uší: 50 cm

Materiál: australské a novozélandské jemné merino 20 a 22 mic, barevný filc, ucha značky Prym

Na obou stranách tašky je mokrým plstěním vytvořený květ.

Okraj tašky je přizdoben háčkovaným řetízkem z vlněného rouna.Tento copánek je následně zatkaný.

Tašku, prosím, zbytečně nepřetěžujte.

Doporučená péče o plstěné výrobky:

Plstěné výrobky mají samočistící vlastnosti díky použité vlně se minimálně špiní . Při běžném používání je stačí jen vyvětrat pod přístřeškem. Pokud dojde na skvrnu, nejlépe je toto ušpiněné místo mýdlem navlhčit a jemně namydlit a po té propláchnout vlažnou vodou .Výrobek vysušíte přitlačením např. mezi dvěma froté ručníky.Po té vytvarujete a necháte položené na suchém ručníku volně uschnout. Rozhodně neždímejte kroucením, zcela jistě by došlo ke změně tvaru výrobku. Pokud by bylo nutné namočit celý výrobek, z důvodu velkého ušpinění,pak je třeba postupovat stejně jako u výrobku z vlny:

výhradně ruční,šetrné praní v příjemně teplé, spíše vlažné vodě, nikdy ne v pračce, ani na vlněný program -nejdříve rozpustit ve vodě kvalitní, tekutý prací prostředek výhradně na vlnu a nastavit teplotu vody- pak teprve ponořit výrobek - jemně promačkávat - netřít o sebe - vypustit vodu, výrobek z vody násilně nevytahovat - vlna pojme dost vody a její hmotnost by jí vytáhla a tím i poškodila - nechat vodu odtéct - opatrně pleteninu vyndat -napustit vlažnou vodu a takto pokračovat do úplného vymáchání - poslední voda může být s kapičkou aviváže - vodu z pleteniny jemně vymačkat - výrobek usušit tak, jak je uvedeno shora,rozhodně výrobek nesušíme přímo u zdroje tepla***

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** BALÍKOVNA - ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2500 Kč - platí pro ČR ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: **PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR **PLATEBNÍ BRÁNA PayU - **PLATEBNÍ KARTA **DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky. Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě některých ParcelShopů ,poboček České pošty a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
Odesláním formuláře uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů dle těchto zásad GDPR : :https://www.pleteniahackovani.cz/aktualita.php?id=32194
* označené údaje jsou povinné