HÁČEK SE ZPĚTNÝM TRNEM

S
Dnes je skladem 14 kusů , další zboží může být za: trvale nedostupné
CENA 45,00 Kč
kus
Háček se zpětným trnem
Uzavíratelný háček se používá ke vplétání či vháčkování jiné barvy do vzoru nebo k opravení puštěného oka v pletenině. Háček se zpětným trnem lze použít nejen k výrobě obrazů,koberců a tapisérii, ale také k háčkování plastických kytiček a spirálek a dalších motivů...Inspirace najdete ve videu na titulní straně.

Rukojeť háčku je dřevěná, háček je kovový.
Návod k použití:
Háček vpíchněte do vzoru tak, aby se protáhl celý zobáček. Tímto pohybem by se měl otevřít. Podeberte vlnu a volně protáhněte zpět. Zobáček (trn) se zpětným pohybem zavře.


Průměr rukojeti: 2,1 cm
Celková délka: 16 cm
Háček: 7 x 17 mm

***ZPŮSOBY DORUČENÍ ČESKÁ REPUBLIKA*** ** ZÁSILKOVNA ** ** PPL ** ** DORUČENÍ DO PARCELSHOPU PPL ** **ČESKÁ POŠTA ** Doručení ZDARMA při hodnotě objednávky nad 2500 Kč - platí pro ČR prostřednictvím Zásilkovny a PPL. ***ZPŮSOBY DORUČENÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA*** **Zásilkovna ** ** PPL ** ***ZPŮSOBY ÚHRADY: **PLATBA PŘEDEM NA BANK.ÚČET /ČR,SR **PLATEBNÍ BRÁNA PayU - **PLATEBNÍ KARTA **DOBÍRKA - ČR/SR Platba kurýrovi přepravní společnosti PPL ,ČP, nebo při převzetí zásilky. Lze platit hotově, nebo kreditní kartou, kromě některých ParcelShopů ,poboček České pošty a výdejen, které přijímají jen hotovost.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)
Odesláním formuláře uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů dle těchto zásad GDPR : :https://www.pleteniahackovani.cz/aktualita.php?id=32194

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné